Väikeste Sõber Karude saabumine Tallinna Männi Lasteaia Tiigri rühma

Väikeste Sõber Karude saabumist Tallinna Männi Lasteaia Tiigri rühma jagasid rühma õpetajad Triinu Fatty ja Triin Orunurm

Üllatus oli suur, kui nähti postkastil Tiigri rühma nimelist postmarkide ja templitega saadetist. Pakiga oli kaasas ka kiri, mis enne paki avamist läbi loeti.Ühel oktoobrikuu sombuse neljapäeva hommikul avastasid Tiigri rühma lapsed õue minema hakates oma rühma ukse tagant lillad käpajäljed. Uudishimust otsustati järgi vaadata, kuhu jäljed viivad. Jälgi oli palju, need viisid läbi pika koridori õue. Õues jäljerida jätkus ja juhatas lapsed lasteaia postkastini.

Kirjas oli selgitatud paki saatmise põhjus ja sisu. Tiigri rühmas oli mõnda aega riiulil istunud suur lilla karu, kes oli hakanud ennast pikapeale üksikuna tundma. Ta palus sõpradel Karudemaalt endale ja Tiigri rühma lastele saata seltsiks väiksed lillad karukesed. Karude eesmärk on lastele õpetada läbi erinevate tegevuste sallivust, austust, hoolivust ja julgust ning olla lihtsalt mõnusateks kaaslasteks.

Lastel oli uute sõprade üle siiralt hea meel. Emmede ja isside abiga said karud kiirelt selga meie kliimale vastavad riided ning tänu sellele sai iga lapse uus sõber omale ainulaadse välimuse. Enamus karudele on lapsed juba nimegi välja mõelnud. Mõmmikutele on loodud rühma seinale vabal ajal pikutamiseks armas karupesa. Nüüd võivadki alata iganädalased karu-koosolekud üheskoos suure karuga!

Easysoftonic