Liitunud lasteaiad

“Kiusamisest vabaks!” metoodika kasutamise õigus on väljastatud 2021/2022. õppeaasta septembrikuu seisuga 498 lasteaiale, sealhulgas 497 lasteaiale Eestis (osa haridusasutustele rühmapõhiselt, osa asutustele terviklikult) ning ühele Eesti lasteaiale Soomes.

2010. aastal liitunud lasteaiad:

  • Tallinna Linnupesa Lasteaed – metoodikakeskus Tallinna Kristiine linnaosas
  • Tallinna Lasteaed Pallipõnn – metoodikakeskus Tallinna Mustamäe linnaosas
  • Tallinna Paekaare Lasteaed – metoodikakeskus Tallinna Lasnamäe linnaosas
  • Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed – metoodikakeskus Tallinna Kesklinna linnaosas
  • Tallinna Allika Lasteaed – metoodikakeskus Tallinna vene õppekeelega lasteasutuses
  • Tallinna Padriku Lasteaed – metoodikakeskus Tallinnas Pirita linnaosas
  • Haapsalu Lasteaed Vikerkaar – metoodikakeskus Läänemaal
  • Rakvere Lasteaed Triin – metoodikakeskus Lääne-Virumaal
  • Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju – metoodikakeskus Ida-Virumaal
  • Elva Lasteaed Murumuna – metoodikakeskus Tartumaal

2011. aastal liitunud lasteaiad:

  • Võru Lasteaed Sõleke – metoodikakeskus Võrumaal
  • Pärnu Raeküla Lasteaed –  metoodikakeskus Pärnus ja Pärnumaal
  • Paide Lasteaed – metoodikakeskus Järvamaal
  • Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Pallipõnn
  • Tallinna Paekaare Lasteaed
  • Tallinna Padriku Lasteaed
  • Tallinna Linnupesa Lasteaed
  • Rakvere Lasteaed Triin
  • Kohtla – Järve Lasteaed Kirju -Mirju
  • Elva Lasteaed Murumuna
  • Haapsalu Lasteaed Vikerkaar

2012. aastal liitunud lasteaiad:

  • Kärdla Lasteaed – metoodikakeskus Hiiumaal
  • Kuresaare Pargi Lasteaed – metoodikakeskus Saaremaal
  • Aruküla Lasteaed Rukkilill – metoodikakeskus Harjumaal
  • Jõgeva Lasteaed Rohutirts – metoodikakeskus Jõgevamaal
  • Tartu Lasteaed Naerumaa – metoodikakeskus Tartu linnas
  • Põlva Lasteaed Lepatriinu – metoodikakeskus Põlvamaal
  • Valga Lasteaed Buratino – metoodikakeskus Valgamaal
  • Viljandi Männimäe Lasteaed – metoodikakeskus Viljandimaal
  • Rapla Lasteaed Päkapikk – metoodikakeskus Raplamaal
  • Tallinna Rännaku Lasteaed – metoodikakeskus Tallinna Nõmme linnaosas
  • Tallinna Lasteaed Pääsusilm – metoodikakeskus Tallinna Haabersti linnaosas

2012. aastal pilootprojekti raames liitunud:

Läänemaa

  • Haapsalu Vanalinna Lasteaiad, Tõrukese maja
  • Haapsalu Lasteaed Pääsupesa
  • Haapsalu Lasteaed Tareke
  • Haapsalu Vanalinna Lasteaiad, Päikesejänku maja
  • Ridala Lasteaed
  • Linnamäe lasteaed
  • Taebla Lasteaed
  • Lihula Lasteaed
  • Martna Lasteaed
  • Noarootsi Lasteaed- Põhikool
  • Palivere Lasteaed
  •  Virtsu Lasteaed
  • Kõmsi Lasteaed- Algkool
  • MTÜ Lepatriinu Mängumaa
  • Vormsi Lasteaed
  • Kullamaa Lasteaed
  • Risti Lasteaed
  • Uuemõisa Lasteaed- algkool.

Tallinn

  • Tallinna Päikesejänku Lasteaed
  • Tallinna Meelespea Lasteaed
  • Tallinna Piiri Lasteaed (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Tallinna Suur – Pae Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Kikas
  • Pelguranna Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Sinilind
  • Tallinna Lasteaed Delfiin
  • Tallinna Lasteaed Kiikhobu
  • Tallinna Liivaku Lasteaed
  • Tallinna Mahtra Lasteaed
  • Kolde Lasteaed
  • Tallinna Kiisupere Lasteaed
  • Tallinna Männikäbi Lasteaed
  • Taime Lasteaed
  • Tallinna Magdaleena Lasteaed
  • Tallinna Lauliku Lasteaed
  • Tallinna Kannikese Lasteaed
  • Tallinna Kullatera Lasteaed
  • Tallinna Luha Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Karikakar
  • Tallinna Kristiine Lasteaed
  • Pirita Kose Lasteaed
  • Tallinna Kullerkupu Lasteaed
  • Tallinna Endla Lasteaed
  • Tallinna Tihase Lasteaed
  • Tallinna Jaan Poska Lasteaed
  • Lasteaed Päikene
  • Sitsi Lasteaed
  • Tallinna Lepatriinu Lasteaed

2013. aastal liitunud lasteaiad:

Põlvamaa

  • Vastse – Kuuste Lasteaed Kaari
  • Tilsi Lasteaed Muumioru
  • Saverna lasteaed Sipsik
  • Räpina Lasteaed Vikerkaar
  • Põlgaste Lasteaed
  • Orava Lasteaed
  • Põlva Lasteaed Pihlapuu
  • Kanepi lasteaed
  • Ahja Lasteaed Illikuku
  • Veriora Lasteaed Õnneseen
  • Põlva Lasteaed Mesimumm

Järvamaa

  • Ambla–Aravete Kool, lasteaiarühm
  • Koeru Lasteaed Päikeseratas
  • Järva – Jaani Lasteaed Jaanilill
  • Aravete Lasteaed Mesimumm (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Retla- Kabala Kool, Kabala Lasteaed
  • Koigi Kooli Lasteaed Kalevipoeg
  • Tarbja-Lasteaed Kool
  • Paide Sookure Lasteaed
  • Imavere Lasteaed Mõmmi
  • Oisu Lasteaed Kelluke
  • Särevere Lasteaed Kurepesa (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Väätsa Lasteaed Paikäpp
  • Peetri Kool  (lasteaed)

Tartu

  • Tartu Lasteaed Helika
  •  Tartu Lasteaed Hellik
  • Tartu Lasteaed Kannike
  • Tartu Lasteaed Karoliine
  • Tartu Lasteaed Kelluke
  • Tartu Lasteaed Kivike
  • Tartu Lasteaed Klaabu
  • Tartu Lasteaed Krõll
  • Tartu Lasteaed Meelespea
  • Tartu Lasteaed Midrimaa
  • Tartu Lasteaed Mõmmik
  • Tartu Lasteaed Ploomike
  • Tartu Lasteaed Pääsupesa
  • Tartu Lasteaed Rukkilill
  • Tartu Lasteaed Sass
  • Tartu lasteaed Tripsik
  • Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Tartu Lasteaed Tõruke
  • Tartu Maarjamõisa Lasteaed
  • MTÜ Lasteaed Väike Pauline
  • Tartu Lasteaed Rõõmupesa
  • Tartu Lasteaed Annike
  • Tartu lasteaed Lotte
  • Tartu Lasteaed Nukitsamees (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Tartu Lasteaed Piilupesa
  • Tartu Lasteaed Ristikhein
  • Tartu Lasteaed Sirel
  • Tartu Lasteaed Tähtvere
  •  Anni Lasteaed
  • Eralasteaed Terake

Pärnu  linn ja Pärnu maakond

  • Pärnu Kadri Lasteaed
  • Pärnu Kastani Lasteaed
  • Pärnu Kesklinna Lasteaed
  • Pärnu Liblika Lasteaed
  • Pärnu Männipargi Lasteaed
  • Pärnu Lasteaed Pillerpall
  • Pärnu Lasteaed Päikesejänku
  • Pärnu Lasteaed Pöialpoiss
  • Pärnu Tammsaare Lasteaed
  • Pärnu Lasteaed Trall
  •  Pärnu Ülejõe Lasteaed
  • Libatse Lasteaed – Algkool

Raplamaa

  • Kohila Lasteaed Sipsik
  • Rapla Lasteaed Naksitrallid
  • Prillimäe Lasteaed Põnnipere
  • Kaiu Lasteaed Triinutare
  • Kohila Lasteaed Männi
  • Märjamaa Lasteaed Pillerpall
  • Alu Kool, lasteaiarühmad
  • Lasteaed Sinilill, Juuru maja
  • Rapla Lasteaed Kelluke

Tallinn

  • Tallinna Lasteaed Kaseke
  • Tallinna Kiisa Lasteaed
  • Tallinna Vormsi Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Pääsupesa
  • Tallinna Lepistiku Lasteaed
  • Eralasteaed Naba
  • Siisikese Lasteaed (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill
  • Tallinna Raku Lasteeaed
  • Tallinna Nurmenuku Lasteaed
  • Tallinna Lindakivi Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Sinilill
  • Tallinna Lasteaed Sipsik
  • Tallinna Liivalossi Lasteaed
  • Tallinna Kivila Lasteaed
  • Tallinna Lille Lasteaed
  • Tallinna Järveotsa Lasteaed
  • Tallinna Kadaka Lasteaed
  • Tallinna Rõõmupesa Lasteaed
  • Tallinna Lehola Lasteaed
  • Tallinna Muinasjutu Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Vesiroos
  • Tallinna Lasteaed Mooniõied
  • Tallinna Liivalaia Lasteaed (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Tallinna Kelmiküla Lasteaed
  • Tallinna Terakese Lasteaed (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Tallinna Mürakaru Lasteaed
  • Tallinna Männi Lasteaed
  • Tallinna Sõbrakese Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Rabarüblik
  • Tallinna Priisle Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Vikerkaar
  • Tallinna Haraka Lasteaed
  • Tallinna Vindi Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
  • Tallinna Lasteaed Mudila
  • Tallinna Mardi Lasteaed
  •  Tallinna Sikupilli Lasteaed
  • Lasteaed Rukkirääk
  • Tallinna Pallasti Lasteaed
  • Tallinna Tähekese Lasteaed
  • Tallinna Arbu Lasteaed
  • Tallinna Kivimurru Lasteaed
  •  Tallinna Pae Lasteaed
  • Tallinna Raadiku Lasteaed
  • Tallinna Rukkilille Lasteaed
  • Tallinna Seli Lasteaed
  • Lasteaed Maasikas
  • Lasteaed Mesipuu
  • Tallinna Lasteaed Kirsike
  • Tallinna Tammetõru Lasteaed

Saaremaa

  • Kuressaare Ida – Niidu Lasteaed
  • Kärla Lasteaed
  • Kuressaare Ristiku Lasteaed
  • Mustjala lasteaed – Põhikool
  •  Kesklinna Eralasteaed Naerusuu
  • Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed
  • Aste Lasteaed Mõmmik
  • Salme Lasteaed Otto – Triin
  • Tornimäe Lasteaed
  • Kahtla lasteaed – Põhikool
  • Kuressaare Rohu Lasteaed
  • Muhu Lasteaed
  • Valjala Lasteaed

Lääne-Virumaa

  • Tamsalu Lasteaed Krõll
  • Sõmeru Lasteaed Pääsusilm
  • Kadrina Lasteaed Sipsik
  • Rakvere Kungla Lasteaed
  • Kunda Lasteaed Kelluke
  • Jäneda Kool (lasteaed)
  • Vinni Lasteaed Tõruke
  • Lasteaed Pisipõnn
  •  Vasta Kool lasteaed Mõmmik
  • Eralasteaed Kaur
  • Rakvere Rohuaia Lasteaed

Tartu maakond

  • Luunja Lasteaed Midrimaa
  • Rannu Lasteaed
  • Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas
  • Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu
  • Kambja Lasteaed Mesimumm
  • Alatskivi Lasteaed
  • Elva Lasteaed Õnneseen
  • Puhja Lasteaed Pääsusilm

Hiiumaa

  • Hiiu Valla Lasteaed Vigri maja
  • Palade Lasteaed
  • Emmaste Lasteaed Naksitrallid
  • Suuremõisa Lasteaed – Põhikool

Jõgevamaa

  • Palamuse Lasteaed Nukitsamees
  • Jõgeva Aleviku Lasteaed
  • Adavere Põhikool (lasteaed)
  • Lustivere Põhikool (lasteaed)
  • Jõgeva Lasteaed Karikakar
  • Puurmani Lasteaed Siilipesa
  • Põltsamaa Lasteaed Tõruke
  • Kuremaa Lasteaed – Algkool
  • Põltsamaa Lasteaed Mari

Ida-Virumaa

  • Kohtla – Järve Lasteaed Tareke
  • Kohtla – Järve Lasteaed Muinasjutt
  • Kohtla – Järve Lasteaed Kakuke
  • Jõhvi Lasteaiad Pillerkaar maja
  • Jõhvi Lasteaiad Sipsik maja
  • Kohtla – Järve Lasteaed Rukkilill
  • Jõhvi Lasteaiad Kalevipoeg maja
  • Toila Lasteaed Naerumeri
  • Kohtla – Järve Lasteaed Punamütsike
  • Sillamäe Lasteaed Rukkilill
  • Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
  • Narva Lasteaed Potsataja
  • Narva Lasteaed Cipollino
  • Eralasteaed Mesimumm
  • Narva Lasteaed Tareke
  • Kohtla – Järve Lasteaed Aljonuśka

Võrumaa

  • Lasva valla Lasteaed
  • Rõuge Lasteaed
  • Võru Lasteaed Punamütsike
  • Väimela Lasteaed Rukkilill
  • Puiga Lasteaed Siilike
  • Võru Lasteaed Päkapikk
  • Kuldre Kool

Viljandimaa

  • Viljandi Lasteaed Krõllipesa
  • Tarvastu Lasteaed
  • Viljandi Kesklinna Lasteaia Midrimaa õppehoone
  • Suislepa Lasteaed – Algkool (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Jaagu Lasteaed – Põhikool
  • Võhma Lasteaed Mänguveski
  • Viljandi Valla Lasteaia Päiksekiir Päri Lasteaia õppekoht
  • Viiratsi Lasteaed Rüblik
  • Kärstna Kool (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Ramsi Lasteaed Taruke
  • Kõidama Lasteaed Traksik
  • Karksi – Nuia Lasteaed
  • Tarvastu Lasteaed

Harjumaa

  • Eralasteaed Kelvingi Lasteaed
  • Saku Lasteaed Terake
  • Maardu Lasteaed Sipsik
  • Kernu Põhikool-Lasteaed
  • Lasteaed Väike Päike
  • Keila Lasteaed Sipsiku maja
  • Harku Lasteaed
  • Kurtna Kool
  • Saue Lasteaed Midrimaa
  • Keila Lasteaed Vikerkaare maja
  • Tabasalu Teelahkme Lasteaed
  • Paldiski Lasteaed Naerulind
  • Veskitammi Lasteaed
  • Lagedi Lasteaed

Valgamaa

  • Tsirguliina Lasteaed Õnnelind
  • Sangaste Lasteaed Kratila (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Otepää Lasteaed
  • Hummuli Valla Lasteaed Sipsik
  • Puka Lasteaed
  • Aakre Lasteaed – Algkool
  • Valga Lasteaed Kaseke
  •  Valga Lasteaed Pääsuke
  • Valga Lasteaed Walko

Pärnumaa

  • Kilingi – Nõmme Lasteaed Krõll
  • Koonga Kooli lasteaed
  • Jõõpre Kool, Jõõpre Lasteaed
  • Lindi Lasteaed – Algkool
  •  Lõpe Kooli lasteaiarühmad
  •  Paikuse Lasteaed Mesimumm
  •  Pärnu – Jaagupi Lasteaed Pesamuna
  • Sindi Lasteaed
  • Tammiste Lasteaed
  • Tahkuranna Lasteaed – Algkool
  • Tori Lasteaed
  • Vihtra Lasteaed
  • Vändra Lasteaed
  •  Audru Lasteaed Männituka maja
  • Audru Lasteaed Vikerkaare maja
  • Jänesselja Lasteaed

2014. aastal liitunud lasteaiad:

Tartu

  • Tartu Lasteaed Poku

Tallinn

  • Tallinna Laagna Lasteaed – Põhikool
  • Merivälja Lasteaed
  • Tallinna Tuule Lasteaed
  • Tallinna Männiku Lasteaed
  • Tallinna Virmalise Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Südameke
  • Tallinna Mesimummu Lasteaed
  • Kalamaja Lasteaed
  • Pirita Lasteaed
  • Tallinna Asunduse Lasteaed
  • Tallinna Kihnu Lasteaed
  • Tallinna Komeedi Lasteaed
  • Tallinna Lasteaed Mikumanni (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Lasteaed Ojake
  • Tallinna Unistuse Lasteaed
  • Tallinna Mustakivi Lasteaed
  • Kadrioru Lasteaed
  • Tallinna Päevalille Lasteaed

Viljandimaa

  • Paistu Kool
  • Uusna Lasteaed Tõruke
  • Viljandi Lasteaed Krõllipesa
  • Abja Lasteaed
  • Kõo Lasteaed Tähekild
  • Suure-Jaani Kooli Sürgavere Lastead
  • Holstre Lasteaed Mõmmik
  • Vana – Võidu Lasteaed
  • Viljandi valla Lasteaia Päiksekiir Pärsti Lasteaia õppekoht
  • Viljandi Kesklinna Lasteaia Mesimummi õppehoone

Järvamaa

  • Türi Lasteaed Kesklinna õppekoht
  • Roosna – Alliku Lasteaed
  • Türi Lasteaed Lokuta õppekoht
  • Albu Põhikool, lasteaiarühmad
  • Türi Lasteaed Türi-Alliku õppekoht

Tartu maakond

  • Luke Lasteaed Segasumma
  • Koosa Lasteaed
  • Nõgiaru Lasteaed
  • Võnnu Lasteaed Värvuke
  • Soinaste Lasteaed Laululind
  • Laeva Lasteaed
  • Kavastu Algkool – Lasteaed
  • Lohkva Lasteaed

Harjumaa

  • Kiili Lasteaed
  • Õie Lasteaed
  • Lasteaed Tõruke
  • Oru Lasteaed Mesimumm
  • Eralasteaed Lillelapsed
  • Kose- Uuemõisa Lasteaed – Kool
  • Assaku Lasteaed
  • Aruheina Lasteaed
  • Loo Lasteaed Pääsupesa
  • Lasteaed Neeme Mudila
  • Laulasmaa Kooli Klooga Lasteaed

Põlvamaa

  • Värska Lasteaed
  • Krootuse Lasteaed

Valgamaa

  • Sooru Lasteaed

Pärnumaa

  • Pärnu Lasteaed Mai
  • Häädemeeste Lasteaed
  • Uulu Lasteaed

Raplamaa

  • Sutlema Lasteaed Linnupesa
  • Kodila Põhikooli Metsatuka Lasteaed
  • Kehtna Lasteaed Siller

Ida-Virumaa

  • Kohtla- Järve Lasteaed Karuke
  • Kohtla- Järve Lasteaed Pääsuke
  • Kohtla- Järve Lasteaed Buratino
  • Kohtla- Järve Lasteaed Tuvike
  • Kohtla- Järve Lasteaed Tuhkatriinu
  • Narva Lasteaed Kuuseke (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Narva Lasteaed Tuluke
  • Vaivara Lasteaed
  • Sillamäe Lasteaed Jaaniussike
  • Sillamäe Lasteaed Helepunased Purjed (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Narva Lasteaed Pingviin

Lääne- Virumaa

  • Tamsalu Sääse Lasteaed (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)
  • Väike – Maarja Lasteaed

Jõgevamaa

  • Siimusti Lasteaed – Algkool

Saaremaa

  • Lümanda Karu – Kati Lasteaed
  • Pärsama lasteaed
  • Orissaare Lasteaed Päikesekiir
  • Pihtla Kool (Lasteaed)

2015. aastal liitunud lasteaiad:

Põlvamaa

  • Mikitamäe Kool (lasteaed)
  • Mooste Lasteaed Tammetõru

Valgamaa

  • Keeni Põhikooli lasteaed „Kratila“
  • Ritsu Lasteaed – Algkool

Saaremaa

  • Kaali Kool (lasteaed)

Pärnumaa

  • Pärnu Lasteaed Kelluke

Harjumaa ja Tallinna

  • Kiiu Kiigepõnni Lasteaed
  • Laulasma Kooli Lehola Lasteaed
  • Taaramäe Lasteaed
  • Lasteaed Kelluke
  • Tallinna Lasteaed Männimudila
  • Saku Lasteaed Päikesekild
  • Vaida Lasteaed Pillerpall
  • Tallinna Lasteaed Nõmmekannike
  • Tallinna Liivamäe Lasteaed
  • Tallinna Euroopa Kool
  • Riisipere Lasteaed
  • Paldiski Lasteaed Sipsik
  • Tallinna Liikuri Lasteaed
  • Tallinna Linnamäe Lasteaed
  • Lasteaed Naeratus

Tartu maakond

  • Sillaotsa Kool
  • Tõrvandi Lasteaed Rüblik
  • Soinaste Lasteaed laululind filiaal

Lääne- ja Hiiumaa

  • Nõva Kool

Viljandimaa

  • Viljandi Lasteaed Karlsson
  • Vastemõisa lasteaed Päevalill

Ida-Virumaa

  • Erra Lasteaed
  • Kohtla-Järve Lasteaed Lepatriinu
  • Kohtla-Järve lasteaed Väikemees
  • Narva Lasteaed Käoke
  • Lohusuu Kool
  • Narva Lasteaed Karikakar

Tartu

  • Tupsiku Eralasteaed

Raplamaa

  • Kasti-Orgita Lasteaed
  • Järvakandi lasteaed Pesamuna
  • Retla- Kabala Kool, Oisu Lasteaed
  • Lasteaed Sinilill, Järlepa maja
  • Sipa-Laukna Lasteaed
  • Kasti Lasteaed Karikakar (haridusasutuse tegevus on lõpetatud)

Lääne-Virumaa

  • Lehtse Kool
  • Simuna Kool

2016. aastal liitunud lasteaiad:

Eesti lasteaed Soomes

  • Anni Lasteaed Helsingis

Pärnumaa

  • Jõõpre kooli Aruvälja lasteaed

Ida-Virumaa

  • Narva Lasteaed Päikene

Harjumaa

  • Alasniidu Lasteaed
  • Lasteaed Vurr
  • Padise Valla Lasteaed
  • Püünsi Kooli lasteaed

Raplamaa

  • Varbola Lasteaed – Algkool
  • Vana – Vigala Lasteaed

Võrumaa

  • Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu
  • Haanja Kooli lasteaed

Tartumaa

  • Kuuste Kooli lasteaed

Tallinna

  • Tallinna Läänemere Lasteaed
  • Tallinna Mutionu Lasteaed

Tallinn (vene õppekeelega)

  • Tallinna Muhu Lasteaed
  • Tallinna Ülemiste Lasteaed
  • Lasteaed Kajakas

2017. aasta liitunud lasteaiad:

Tallinn

  • Väike Päike Lasteklubi Laagris
  • Tallinna Lotte Lasteaed

Tartu

  • Tartu Väike Päike Lasteaed
  • Lastehoid Kunstipõnnid
  • Waldorflasteaed Meie Mängurühm
  • Eralasteaed Õnnepärl

Jõgeva maakond

  • Sadala Kool (lasteaiarühm)

Valgamaa

  • Lüllemäe Põhikool (lasteaiarühm)

Ida-Virumaa

  • Narva Lasteaed Muinasjutt

Harjumaa

  • MLA Viimsi Lasteaiad

2018. aastal liitunud lasteaiad

Tallinn

  • Tallinna Loitsu Lasteaed
  • Eralasteaed Aarete Saar
  • Tallinna Veerise Lasteaed

Lääne-Virumaa

  • Võsu Kooli lasteaiad

Ida-Virumaa

  • Mäetaguse Lasteaed Tõruke

Harjumaa

  • Maardu Lasteaed Rõõm

Tartumaa

  • Kallaste Lasteaed – Põhikool

Võrumaa

  • Lusti Lasteaed

Valgamaa

  • Tõrva Lasteaed Mõmmik

Jõgevamaa

  • C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikooli lasteaed

2019. aaastal liitunud lasteaiad:

Tartu

  • Tartu Rahvusvaheline Kool

Harjumaa

  • Turba Kool
  • Risti Kool

Järvamaa

  • Viisu Lasteaed Rõõmupesa

Ida- Virumaa

  • Sillamäe Lasteaed Päikseke

2020. aastal liitunud lasteaiad:

Harjumaa

  • Vasalemma Lasteaed Sajajalgne
  • Rummu Lasteaed Lepatriinu
  • Muuga Lasteaed

Tallinn

  • Tallinna Lasteaed Päikene
  • Tallinna Ümera Lasteaed
  • Eralasteaed Kõige Suurem Sõber

Valgamaa

  • Lüllemäe Põhikooli lasteaed

Tartu

  • Tartu Katoliku Lasteaed

Narva

  • Narva Lasteaed Põngerjas

2021. aastal liitunud lasteaiad:

Tallinn

  • Tallinna Lasteaed Naksitrallid
  • Tallinna Kuristiku Lasteaed

Harjumaa

  • Aegviidu Mesitaru Lasteaed

Tartumaa

  • Kolkja Lasteaed-Põhikool
  • MTÜ Lapsed Õue

Viljandimaa

  • Leie Lasteaed Sipelgapesa

Lääne-Virumaa

  • Tudu Kooli lasteaed