Kohtla-Järve Gümnaasium tegi oma “Kiusamisest vabaks!” šokolaadi

„Kiusamisest vabaks!“ metoodika Ida-Virumaa pilootkool, Kohtla-Järve Gümnaasium rõõmustas Moreno Keskuses toimunud 25 pilootkooli meeskonnaliikmete supervisioonil kõiki osalejaid vahvate “Kiusamisest vabaks!” teemaliste šokolaadidega. Limiteeritud kogus šokolaade tehti koostöös Kohtla-Järve lasteaed Kirju-Mirjuga toimunud karuhommiku jaoks, mille motoks oli „Üheskoos iga päevaga paremaks“.

Kokku osales karuhommikul neli karuperet, kes esitasid üheskoos laule sõprusest, austusest, abivalmidusest, julgusest ja isemoodi olemisest. Üritus möödus meeleolukalt ja hoogsalt ning peo lõppedes sai iga laps pisikese kommikarbi, mille kaane ühel pool oli Sõber Karu ja teisel pool suurte tähtedega “OLEN SINU SÕBER”. Õpetajad said aga šokolaadi, millel kirjas väärtuste loetelu.

 
Ümbris on välja prinditud Kohtla-Järve Gümnaasiumis ning kleebitud seejärel käsitsi šokolaaditahvli ümber. Täname Kohtla-Järve Gümnaasiumit ning julgustame teisigi vahvaid „Kiusamisest vabaks!“ metoodika ja väärtustega seonduvaid maiustusi või meeneid valmistama!

 25 pilootkooli meeskonnaliikmed Moreno Keskuse supervisioonil

Easysoftonic