Tallinna lasteaed Vikerkaar tähistas rahvusvahelist sallivuspäeva

16.novembril rahvusvahelisel sallivuspäeval tähistas Tallinna lasteaed Vikerkaar käsikäes headuse- ja sallivuspäeva lasteaia õuealal. Sõimerühma lapsed said sallivuspäeva mänguhommikust osa oma rühmaruumis.

Koostöös Lastekaitse Liiduga külastas meid „Kiusamisest vabaks“ maskott Sõber Karu, kes julgustas lapsi laulma kaasa programmi laule „Mina aitan“ ja mängima kaasa laulumängu „Vaata kuula karukest“. Sõber Karu vaatas laste esituses lühinäidendit „Kõik mulle“. Õpetlikus loos selgus, kuidas olla sõprade vastu hea. Laulumängu „

Sõbralikult üheskoos tantsiti „Kallistamise tantsu“. Kallistamisel on võlujõud, mis teeb kõiki õnnelikumaks, lahkemaks ja teineteise vastu sallivaks. Järgides „Kiusamisest vabaks“ metoodikat joonistasid lapsed teineteisele seljale pildi. Pildile kujutati võlusilmad, mis kõike märkavad, võlukõrvad, mis kõike kuulevad, lahke naeratus ning süda, kuhu mahub sallivus, hoolivus, ausus, julgus ja sirelikarva karukesed.

Oleme kõik tänulikud ja rõõmsad, et Sõber Karu külastas meie lasteaeda, jagades kõigile lastele kallistusi ning südamesoojust.

Easysoftonic