Tarkusepäev koos Sõber Karuga Kambja Lasteaias Mesimumm

Mesimummu pere liikmed Oravakesed kutsusid Sõber Karu lasteaia tarkusepäeva peole. Sõber Karul oli kaasas oma kodumaa Taani lipp. Oravakesed tutvustasid Taani riiki ja nende arvates võiks olla Taani laste lemmikriik, sest seal elab Sõber Karu, printsid ja printsessid, seal mängitakse palju jalgpalli ja seal asub legomaa.

Koos Sõber Karuga tantsisime ja laulsime lasteaia laulu. Tantsisime ka “Kiusamisest vabaks!” programmi laulu “Igaüks on isemoodi” järgi. Nagu ka laulus on palju erinevaid loomi ja tegelasi, siis ka meie suurde mesimummu tarru mahuvad Õunakesed, Päikesejänkud, Tähedraakonid, Naerupallid, Oravakesed, Lepatriinud, Rõõmulinnud ja Liblikad, ja veel erialaspetsialistid, kokad, juhtkond ja veel koristajad, pesupesija ja remondimees.Kõik said tunnustatud väikese kingitusega.

Sõber Karu soovis meiega laulda “Vaata-kuula karukest” laulu. Ta näitas meile liigutused ette ja meie tegime kaasa. Enne kui Sõber Karu teele asus, tegime ka pilte rühmadega, et jäädvustada vahva külaskäik. Oravakesed on kindlad, et nüüd on kõigil palju rohkem rõõmu ja jõudu, et julgelt, üksteist austavalt, hoolivalt ja sallivalt kevadeni välja jõuda.

Kambja Lasteaed Mesimumm Oravakeste rühm

Easysoftonic