Avaleht » Uudised

Uudised

Sõber Karu 90. Rabajooksul

Sõber Karu 90. Rabajooksul

Kuupäev

Nõmme Linnaosa Valitsuse korraldamisel toimus 14. oktoobril juba 90. Rabajooks.  Juubelijooksul oli rekordiline arv osalejaid - koguni 2250 suurt ja väikest nautis päikeselist sportlikku pühapäevahommikut.

Ajakirja Märka Last erinumber "Kiusamisest vabaks!" on ilmunud

Ajakirja Märka Last erinumber "Kiusamisest vabaks!" on ilmunud

Kuupäev

Ilmus Lastekaitse Liidu ajakirja Märka Last "Kiusamisest vabaks!" erinumber. Väljaandes leidub huvitavat lugemist nii lastega tegelevale spetsialistile lasteaias kui ka koolis, aga ka lastevanematele. Seekordses ajakirjas on suisa kaks artiklit rubriigist "Hea nõu lastega peredele". 

PRESSITEADE: Koolirahu leping sõlmitakse täna kell 15 Pärnus

Kuupäev

Täna, 31. augustil kell 15, kuulutatakse Pärnus Rüütli platsil välja algava õppeaasta Koolirahu. Lepingu allkirjastavad Pärnu linnapea, haridus- ja teadusminister, MTÜ Lastekaitse Liit, Eesti Õpilasesinduste Liit ja MTÜ TORE.

Galerii Koolirahu lepingu allkirjastamisest

Kuupäev

Täna toimus Pärnus Rüütli platsil Koolirahu lepingu allkirjastamine. See meeleolukas ja veidi sümboolne tseremoonia tuletab igale õpilasele, õpetajale, koolijuhile, lapsevanemale, aga ka igaühele meist meelde heade suhete olulisust igas päevas.

Kutse liituma programmiga "Kiusamisest vabaks!"

Kuupäev

Hea lasteasutuse juht! Pöördume Teie poole sooviga selgitada välja Lastekaitse Liidu programmiga „Kiusamisest vabaks!“ 2018/19 õppeaastast liituvad lasteaiad ja varem liitunud lasteaedade uued rühmad.

Sõber Karu osales lasteaedade spordipäeval

Sõber Karu osales lasteaedade spordipäeval

Kuupäev

27. aprillil Audenteses toimunud 21. üle-eestilisel lasteaedade spordipäeval osales 432 last 36 erinevast lasteasutusest. Spordipäeval osalenud lastele pakkus teiste hulgas rõõmu ka "Kiusamisest vabaks!" maskott Sõber Karu. Iga spordipäeval osalenud laps sai kaasa sõbradiplomi.