Avaleht » Uudised

Uudised

Eesti Noorsootöö keskus edastab head soovid "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" projektile

Kuupäev

25. aprillil toimus Lastekaitse Liidu üldkogu. Selle eel andis oma head soovid edasi ka Eesti Noorsootöö Keskus. Eesti Noorsootöö Keskus kinnitas, et Euroopa Majanduspiirkonna toetuste programmi „Riskilapsed ja -noored“ toel Lastekaitse Liidu poolt ellu viidav üleriigiline projekt „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ aitab muuta Eesti lasteasutusi kiusamisvabaks ning et koostöö Lastekaitse Liiduga kulgeb ladusalt ja tõhusalt. 

„Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ 2015. aasta esimese kvartali tegemised

Kuupäev

Selle aasta esimestel kuudel on „Kiusamisest vabaks!“ metoodikaga liitunud nii need rühmad, kelle lasteaia jaoks on see täiesti uus ettevõtmine kui ka lastegrupid, kelle õpetajad on tänu mõnele oma maja kolleegile lillade karude ja teiste metoodiliste materjalidega juba varasemalt tutvunud. Selleks on toimunud arvukalt koolitusi nii lasteaedadele kui ka koolidele, samuti teabepäevi, kus saavad pedagoogid omavahel kogemusi vahetada.

„Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ laieneb Harjumaa ja Raplamaa koolidesse

Kuupäev

18. ja 19. märtsil toimub Tallinnas Õpetajate Maja saalis Lastekaitse Liidu projekti „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ uute Harjumaa ja Raplamaa „Kiusamisest vabaks!“ metoodikaga liituvate koolide koolitus. Selle tulemusena võetakse metoodika kasutusele kahe maakonna peale kokku kümnes koolis. 

„Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ teeb koostööd hobikardisarjaga Talendid Rajale 2015

„Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ teeb koostööd hobikardisarjaga Talendid Rajale 2015

Kuupäev

Kolmandat aastat järjepanu Eesti Autospordi Liidu ja Eesti Kardiliidu eestvedamisel alustav laste hobikardisari auto24 TALENDID RAJALE 2015 stardib juba vähem kui kuu aja pärast. Lisaks põnevale võidusõidule lisandub ka selle aasta võistluspäevadele kasvatuslik mõõde. Kui eelmisel aastal viis lastele sarja iga etapi raames ohutu liiklemise lühiloenguid läbi Maanteeamet, siis tänavu on sekka lisandunud Politsei ja Lastekaitse Liit projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool".