Avaleht » Meie meedias

Meie meedias

Vikerraadio: Kuidas ennetada kiusamist?

Kuupäev

Kuidas ennetada kiusamist koolis ja lasteaias - mida saavad teha ära lapsed ja noored ise, mida kool või lasteaed ning millist rolli mängivad lapsevanemad? Külas on Lastekaitse Liidu projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" koolitaja Merit Lage ning Psience'i tulemusuuringute projektijuht Eva-Mari Kangro. Kuula intervjuud siit!

Raadio Elmar: Küsimuste sadu: Mart Valner koolikiusamisest

Kuupäev

MTÜ Lastekaitse Liit viis läbi uuringu, mõõtes, kui palju on olnud kasu projektist “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool”. Kas koolikiusamine näitab vähenemise märke?  Sellest rääkis raadio Elmari eetris Mart Valner. Kuula intervjuud siit!

Postimees: "Kiusamisest vabaks!" õpetab lapsi ebaõiglusele vahele astuma

Kuupäev

Laste aktiivsus ja julgus ebaõiglusele vahele astuda ning kiusamisele taunivalt reageerida tõusis tänu kiusamist ennetavale metoodikale «Kiusamisest vabaks!» mõne kuuga märgatavalt, selgus MTÜ Lastekaitse liidu projekti «Kiusamisest vaba lasteaed ja kool» uuringute tulemustest.

Loe uudist siit!

Õpetajate Leht: Koolikiusamise võti on koostöös

Kuupäev

Koolikiusamise ennetamise võti seisneb nii kooli ja kodu sisukas koostöös kui ka juhtkonna ja kolleegide toetuses, selgub MTÜ Lastekaitse Liidu projekti „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ uuringust, millesse olid kaasatud õpetajad, õpilased ja lapsevanemad. Loe lähemalt siit!