Avaleht » Meie meedias

Meie meedias

Sakala: Lilla karu poeb lasteaeda ja lapsele põue

Kuupäev

Mittetulundusühingu Lastekaitse Liit projekt «Kiusamisest vaba lasteaed ja kool» tutvustab lasteaednikele metoodikat «Kiusamisest vabaks!». Eesmärgiks on luua lasteaia ja algklasside laste vahel üksteist arvestav suhe ning kiusamist ennetav käitumiskultuur.

Loe uudist siit!

Delfi Sport: Populaarne noorte kardisari Talendid rajale alustab uut hooaega

Kuupäev

Kolmandat aastat järjepanu Eesti Autospordi Liidu ja Eesti Kardiliidu eestvedamisel alustav laste hobikardisari auto24 Talendid rajale 2015 stardib juba vähem kui kuu aja pärast. Lisaks põnevale võidusõidule lisandub ka selle aasta võistluspäevadele kasvatuslik mõõde. Kui eelmisel aastal viis lastele sarja iga etapi raames ohutu liiklemise lühiloenguid läbi Maanteeamet, siis tänavu on sekka lisandunud Politsei ja Lastekaitse Liit projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool". 

Loe uudist siit!

Pealinn: Uued Tallinna lasteaiarühmad muutusid kiusuvabaks

Kuupäev

Projektiga «Kiusamisest vaba lasteaed ja kool» liitusid Tallinnas ja Harjumaal uued lasteaiad ning rühmad. Lastekaitse Liit koolitab Õpetajate majas projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" liituvaid Tallinna ja Harjumaa lasteaedade ja lasteaiarühmade meeskondi.

Loe uudist siit!

Lääne Elu: Kaisukaru aitab Läänemaa lasteaedu kiusamisvabaks muuta

Kuupäev

Täna ja homme toimub Haapsalus MTÜ Lastekaitse Liidu projekti “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” põhikoolitus Lääne- ja Hiiumaa lasteaedadele, kus tutvustatakse Taanist pärit metoodika järgi, kuidas lastele sotsiaalset suhtlemist ja väärtuskasvatust edasi anda.

Loe uudist siit!

GoodNews: Projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" raames koolitatakse meeskondi

Kuupäev

Eile ja täna koolitatakse Tallinnas Õpetajate Majas Lastekaitse Liidu projekti „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ Tallinna ja Harjumaa uute liituvate lasteaedade ja rühmade meeskondi. Koolituse eesmärgiks on tutvustada uutele liitujatele kiusamist ennetavat metoodikat „Kiusamisest vabaks!“, mille põhisümboliks on lillat tooni mängukaru.

Loe uudist siit!

Pealinn: Kiusamisvaba lasteaia ja kooli projektiga liitub hulk lasteaedu

Kuupäev

Lastekaitse liidu kiusamisvaba lasteaia ja kooli projektiga liitub hulk Tallinna ja Harjumaa lasteaedu ja rühmasid. Esmaspäeval ja teisipäeval koolitatakse Tallinnas Õpetajate Majas projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" Tallinna ja Harjumaa uute liituvate lasteaedade ja rühmade meeskondi, teatas liit. Koolituse eesmärk on tutvustada uutele liitujatele kiusamist ennetavat metoodikat "Kiusamisest vabaks!", mille põhisümboliks on lillat tooni mängukaru.

Loe artiklit siit!

Põhjarannik: Lõhutud lapsed

Põhjarannik: Lõhutud lapsed

Kuupäev

Põhjaranniku ajakirjanik Sirle Sommer-Kalda kirjutas Tartu Laste Tugikeskuse poolt läbi viidud Lastekaitse Liidu projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" raames 20. jaanuaril Jõhvis toimunud koolituse "Varajase märkamise oskuste suurendamine ja lapse väärkohtlemise ennetamine" valguses loo laste väärkohtlemisest. 

Loe artiklit siit!