Avaleht » Huvitavat lugemist » Kasulikud lingid

Kasulikud lingid

Lastekaitse Liit Lastekaitse Liit on ühendus, mis aitab kaasa lapse õiguste tagamisele ja lapsesõbraliku ühiskonna kujundamisele.

Perekeskus Sina ja Mina - Kodulehekülg teadvustab tervete peresuhete olulisust ning propageerib tõhusaid kasvatuspraktikaid. Võimalik kasutada e-nõustamise teenust, kus saab arutada probleeme ning küsida nõu. Lisaks leiab laiakülgset infot erinevate teemade kohta (näiteks lapse arengu ABC, nõuanded laste aitamiseks jpt).

Enesetunne.ee  - Lehelt leiab informatsiooni nii lapsevanem, spetsialist kui ka laps/noor. Koduleheküljel on informatsiooni noortega seonduvate probleemide (näiteks ärevushäire, kiusamine) lahenduste kohta. Abistav informatsioon ka lapsevanemluse kohta. Samuti on teateid erinevate ürituste ning ettevõtmiste kohta. Ühtlasi on võimalik küsida abi ka kogemusnõustajalt.

Peaasi.ee - Peaasi on lehekülg, millelt on võimalik saada informatsiooni ning abi paljude teemade (näiteks ärevushäired, depressioon, lein) kohta. Samuti leiab sealt erinevaid nippe näiteks konfliktide lahendamiseks ning eneseabiks. Koduleheküljelt leiab veel ka huvitava lahenduse aju treenimiseks. Samuti on võimalus küsida abi nõustajalt. Peaasi.ee korraldab koolitusi, seminare ja töötube vaimse tervise teadlikkuse kasvatamiseks. Käsitletavad teemad puudutavad nii vaimse tervise hoidmist ja edendamist kui psüühikahäireid, ennetamist ja varast märkamist.