Avaleht » Meie meedias

Meie meedias

Õpetajate Leht: Koolikiusamise võti on koostöös

Kuupäev

Koolikiusamise ennetamise võti seisneb nii kooli ja kodu sisukas koostöös kui ka juhtkonna ja kolleegide toetuses, selgub MTÜ Lastekaitse Liidu projekti „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ uuringust, millesse olid kaasatud õpetajad, õpilased ja lapsevanemad. Loe lähemalt siit!

Pärnu Postimees: Väärkoheldud laps vajab abi

Kuupäev

Projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" koostööpartner, Tartu laste tugikeskuse psühhoterapeut ja seksuaalnõustaja Lemme Haldre kõneles laste väärkohtlemise riskigruppidest, põhjustest, tunnustest ja ennetamisest. 

Loe uudist siit!

Sakala: Lilla karu poeb lasteaeda ja lapsele põue

Kuupäev

Mittetulundusühingu Lastekaitse Liit projekt «Kiusamisest vaba lasteaed ja kool» tutvustab lasteaednikele metoodikat «Kiusamisest vabaks!». Eesmärgiks on luua lasteaia ja algklasside laste vahel üksteist arvestav suhe ning kiusamist ennetav käitumiskultuur.

Loe uudist siit!

Delfi Sport: Populaarne noorte kardisari Talendid rajale alustab uut hooaega

Kuupäev

Kolmandat aastat järjepanu Eesti Autospordi Liidu ja Eesti Kardiliidu eestvedamisel alustav laste hobikardisari auto24 Talendid rajale 2015 stardib juba vähem kui kuu aja pärast. Lisaks põnevale võidusõidule lisandub ka selle aasta võistluspäevadele kasvatuslik mõõde. Kui eelmisel aastal viis lastele sarja iga etapi raames ohutu liiklemise lühiloenguid läbi Maanteeamet, siis tänavu on sekka lisandunud Politsei ja Lastekaitse Liit projektiga "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool". 

Loe uudist siit!