Avaleht » Meie meedias

Meie meedias

Põhjarannik: Lõhutud lapsed

Põhjarannik: Lõhutud lapsed

Kuupäev

Põhjaranniku ajakirjanik Sirle Sommer-Kalda kirjutas Tartu Laste Tugikeskuse poolt läbi viidud Lastekaitse Liidu projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" raames 20. jaanuaril Jõhvis toimunud koolituse "Varajase märkamise oskuste suurendamine ja lapse väärkohtlemise ennetamine" valguses loo laste väärkohtlemisest. 

Loe artiklit siit!

Saarte Hääl: Lillad karud saavad üha popimaks

Kuupäev

Projektiga “Kiusamisest vaba lasteaed”, kus mudilased õpivad pisikese lilla karukese abiga oma kaaslastest hoolima, on liitunud peaaegu kõik Saare maakonna lasteaiad.

“Nüüd, kui Lümanda ja Kaali lasteaed on ka liitunud, peaksid kaasatud olema tõesti pea kõik meie lasteaiad,” rõõmustas projekti Saaremaa metoodikakeskusena tegutseva Kuressaare Pargi lasteaia direktor Riina Saar.

Loe artiklit siit!

Lõunaeestlane.ee: Mammastes õpitakse lasteaia-kiusamisega toimetulekut

Kuupäev

Lastekaitse liit koolitab Põlva vallas Mammaste kool-lasteaias kahel päeval uusi tiime Kagu-Eesti lasteaedadesse võitlema kiusamise vastu. Neljapäeval ja reedel toimuvast koolitusest võtavad osa Põlva, Võru ja Valga maakonnast projektiga „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ liituvate lasteaedade töötajad.

Loe uudist siit!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10